darmowa dostawa od 99zł | wysyłka do 48h

Zwierciadło (z dodatkiem)

Wysyłka w: 24 h
Cena: 12,99 zł 12.99
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

1. Minione trzy lata były kluczowe. To czas kiedy padały po kolei ostatnie przyczółki niemocy. Nie widzę już w sobie ofiary. Widzę przede wszystkim siłaczkę – mówi z dumą Katarzyna Nosowska

2. Ma intuicję. Jej filmy, także te historyczne, zawsze są trafnym komentarzem naszych czasów. Sama Agnieszka Holland przyznaje: robię coś nie dlatego, że uważam się za wyjątkową reżyserkę, ale dlatego, że kiedy temat mnie wybierze, traktuję cały proces jako obowiązek.

3. O dziennikarstwie, o tym, jak twardy trzeba mieć w telewizji kręgosłup, żeby się nie poddać, o rodzinie i o solidarności - Dorota Wellman.

4. Wreszcie czuje się mężczyzną a nie chłopcem w krótkich gatkach. Kiedyś egoizm dużo mocniej kierował jego zachowaniem, ale odkąd został ojcem, wiele się zmieniło. Krzysztof Zalewski nauczył się ogarniać dom i dobrze wykorzystywać czas, nawet wczesne poranki. A muzyka nie jest jego jedynym przyjacielem.

5. Granice w seksie są tak naprawdę odzwierciedleniem naszych granic w ogóle, w życiu – mówi seksuolożka Ameera Anna Ibrahim.

Powyższy opis pochodzi od Wydawcy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl