darmowa dostawa od 99zł | wysyłka do 48h
Świąteczna akcja charytatywna! 0
36.jpg

Pod koniec ubiegłego roku w naszych salonach odbyła świąteczna akcja charytatywna pod hasłem „Podaruj radość na Święta”. W trakcie akcji prowadzona była zbiórka gier planszowych dla dzieci z Domów Dziecka w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i w Lublinie. Każdy mógł wziąć udział w naszej akcji. Wystarczyło kupić i przekazać grę dla dzieci z Domów Dziecka, a my do każdej przekazanej gry dokładaliśmy drugą! Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem naszych klientów, którzy z wielkim sercem przekazali ponad 250 gier! My podwoiliśmy tą ilość dzięki partnerom akcji: firmie Granna, Rebel, Egmont, Winning Moves, Hasbro, TM Toys.

Łącznie zebraliśmy ponad 500 gier!!! Pierwsza tura przekazanych gier została dostarczona do Domów Dziecka jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, aby dzieci dostały je pod choinkę. Drugą część gier przekazaliśmy po Świętach. Większość z nich trafiła na świetlice do wspólnej zabawy. Łącznie udało nam się obdarować, aż 18 Domów Dziecka!

Ilość gier uzbieranych podczas akcji była na tyle duża, że zdecydowaliśmy dodatkowo wesprzeć dwa Szpitale Dziecięce w Warszawie, Szpital dziecięcy w Dziekanowie Leśnym oraz Centrum Zdrowia Dziecka. Chcemy w ten sposób umilić i urozmaicić czas dzieciom, które przebywają na oddziałach szpitalnych.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim klientom, partnerom akcji i pracownikom, którzy otworzyli swe serca i tak licznie wsparli naszą akcję charytatywną! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, razem możemy więcej!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl